VIDEO Martin Pospíšil si vytvoril kariérne maximum. Strelil gól, malo to však jeden háčik

Martin Pospíšil © X/Calgary Flames

Martin Pospíšil s novým kariérnym maximom. Strelil ďalší gól, malo to však háčik

Martin Pospíšil si časom 17:43 vytvoril nové kariérne maximum v NHL. Podal ďalší kvalitný výkon pri výhre Calgary na ľade Seattle 4:3 po predĺžení. Dokonca strelil aj gól, ktorý mu však neuznali pre nedovolené bránenie. Zaznamenal dva hity a dve strely. Rasmus Andersson strelil víťazný gól v predĺžení, bol prvou hviezdou duelu, mal bilanciu 1+2.

Adam Ružička doplatil na nevýrazné výkony z posledného obdobia a v zápase bol len zdravým náhradníkom.

Erik Černák si s Tampou Bay užil tretiu výhru v rade. Steven Stamkos vyrovnal päť sekúnd pred koncom riadneho času a Brandon Hagel rozhodol po 79 sekundách predĺženia o víťazstve "bleskov" na domácom ľade s Bostonom 5:4. Černák odohral 17 minút a 22 sekúnd, na konte mal dve mínusky, nazbieral 4 trestné minúty, rozdal tri hity a mal jednu strelu na bránku.

Colorado stratilo v Nashville doslova vyhratý zápas. Forsberg vyrovnal 38 sekúnd pred koncom a 22 sekúnd pred koncom Trenin rozhodol o výhre Predators 4:3. Tomáš Tatar odohral 11:19 a mal jednu strelu na bránu.

Miloš Kelemen nastúpil v drese Arizony na druhý zápas po sebe. Jeho tím ale prehral na domácom ľade s Los Angeles 1:4. Trevor Moore prispel k výhre dvoma gólmi. Kings zostávajú na klziskách súperov nezdolaní, svoju bilanciu vonku vylepšili na 8-0. Kelemen bol na ľade 6 minút a 33 sekúnd, dal jeden hit a raz vystrelil na bránu.

Calgary šokuje hokejový svet! Hlavný dôvod? Martin Pospíšil, zámorský expert prináša pádne argumenty

Včera, 09:34

A je to tu! Slovenského reprezentanta povolali z farmy do NHL

16.10.24, 19:11

Skomolil mu meno, ale vychválil ho do nebies! Messier prirovnal Slafkovského k dvom obrovským legendám

16.10.24, 11:35

Niet cesty späť! Nemec pôjde na farmu ako prvý, prognózuje expertka na Devils

16.10.24, 13:27

Re-draft 2022: Udržal Slafkovský 1. miesto? Mešár vypadol z TOP 100: Dokážem, že som v 1. kole bol právom

Včera, 06:46

Zažiaril v kempe, získal zmluvu v NHL: Slovenský mladík patrí medzi najlepších obrancov, zbiera bod na zápas

Včera, 13:21

Veľká nepríjemnosť pre Samuela Honzeka, jeho prekliatie pokračuje

Včera, 19:09

VIDEO Slafkovský nádhernou futbalovou pätičkou vytvoril skvelú šancu: Suzuki tutovku nedokázal využiť