VIDEO Už nikdy ho nevrátia do AHL! Žasne expert nad Nemcom, ktorý bodoval pri cennej výhre

Šimon Nemec a Alexander Holtz © X/New Jersey Devils

Šimon Nemec sa už nikdy nevráti do AHL! Expert žasne nad slovenským obrancom, ktorý bodoval pri cennej výhre

Šimon Nemec vystrelil spoza kruhu a puk tečoval do bránky Chris Tierney. Vďaka tomuto zásahu New Jersey vyrovnalo v domácom stretnutí proti Coloradu na 1:1 a napokon jeden z najlepších tímov NHL zdolalo 5:3.

Nemec si pripísal asistenciu pri tejto cennej výhre a pokračuje vo výborných výkonoch. Bodoval v šiestom z posledných deviatich zápasov, počas tejto série nazbieral sedem asistencií.

"Šimon Nemec je neuveriteľne cenným prínosom pre tento tím. Už nikdy nebude hrať v AHL. Vždy robí to, čo je potrebné pre jeho tím," žasol nad výkonmi Nemca zámorský novinár Vinnie Parise z Fansided v príspevku na sociálnej sieti X.

Nemec odohral proti Coloradu 17 minút a 17 sekúnd, zaznamenal aj jednu plusku a za držanie dostal dvojminútový trest.

John Marino strelil víťazný gól v 3. tretine a Nathan MacKinnon prišiel o svoju bodovú sériu, ktorá trvala 14 zápasov.

Prirovnali ho k 100-bodovej hviezde NHL: Slafkovský novinára okamžite schladil

06.09.24, 07:03

VIDEO A je späť! Slafkovský si tréning po návrate do Montrealu viditeľne užíva: Je ako monštrum, chváli expert

Včera, 07:15

Jeden z najúspešnejších európskych trénerov Oleg Znarok mieri do NHL

Včera, 09:29

Hviezdne meno stále bez klubu: Traja záujemcovia o bývalého kapitána Montrealu

06.09.24, 09:21

Andrej Sekera posiela radu mladým hokejistom: Z kanadských juniorek je cesta do NHL rýchlejšia ako z Európy

06.09.24, 11:36

Bývalý najlepší obranca NHL stále bez klubu: Agent prezradil štyri tímy, ktoré sa o neho zaujímajú

Včera, 07:44

Dvojnásobný majster sveta usiluje o návrat do NHL. Skúšobný kontrakt podpísal aj český reprezentant

06.09.24, 08:32

Muž, ktorý spôsobil tragédiu Gaudreauovcov, zostáva za mrežami: Zarážajúce, kde pracoval

06.09.24, 08:16

Dve tvrdé rany pre Anaheim: Trojka draftu si zlomila nohu, český hrdina zo strieborných MS20 zas bude chýbať...

06.09.24, 07:42

GM Philadelphie Daniel Briere posiela varovanie Mičkovovi: Kritizovanie spoluhráčov? Tu ti to tolerovať nebudeme